КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Бессарабський ринок модернізують за європейським зразком!

Бессарабський ринок модернізують за європейським зразком!

Бессарабський ринок модернізують за європейським зразком!

Влада Києва шукають інвестора для Бессарабського ринку з метою його переобладнання відповідно до сучасних форматами торгівлі.

«Маю велику надію, що« Бессарабка »перетвориться з дорогого ринку, який нічим не відрізняється від інших ринків міста, в нормальний формат правильного європейського ринку, як наприклад ринок San Migel в Мадриді або Camden Market у Лондоні. Я знаю точно, що у мера Віталія Кличка є розуміння цього процесу. Але влада поки не може знайти інвестора », - розповів генеральний директор компанії« ЕСТА Холдинг »Максим Громадцов.

За його словами, Хрещатик втратив статус головної торгової вулиці країни. Частка рітейлерів скоротилася приблизно до 20% всіх торгових площ, а решту приміщень зайняли відділення банків, кафе і ресторани. Також знизилося відвідування Хрещатика місцевими жителями на вихідних.

«Сподіваюся, КМДА встигне створити єдину пішохідну зону від Контрактової площі до кінця Хрещатика. Від цього виграють туристи, виграє місто, виграє ЦУМ. Однак це довгостроковий проект. Пощастить, якщо встигнуть за п'ять років », - зазначив Максим Громадцов.