КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Будьте уважні: у Києві забили на сполох через небезпечних для життя новобудов.

Будьте уважні: у Києві забили на сполох через небезпечних для життя новобудов.

Будьте уважні: у Києві забили на сполох через небезпечних для життя новобудов.

Більшість київських новобудов непридатні для житла і навіть становлять небезпеку для життя.

У гонитві за прибутком і клієнтами забудовники здешевлюють будівництво, замінюючи якісні будматеріали і комунікації дешевими аналогами. При цьому стає неважливим, елітне це житло або економ-класу.

"Як мінімум 60% забудовників сьогодні продають житло низької якості з явними будівельними порушеннями. Перед будівництвом забудовник подає проект нібито якісного будинку на твердження експертів, після чого під час проведення будівельних робіт не дотримується ніяких норм. Щоб це зійшло йому з рук, дає хабара санепідемстанції , пожежним І все Будинок готовий до експлуатації ", - .. повідомив архітектор, член Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку Георгій Духовичний.

Він уточнив, що головною причиною є спрага наживи.
"Сьогодні люди зубожіли, нерухомість продається слабо. Забудовник змушений максимально опускати ціну на квартири, але щоб не піти в мінус, використовує в будівництві дешеві неякісні матеріали. Зараз в Вишневому, наприклад, будується будинок, в якому 100 квартир непридатні для проживання. У них деформаційні шви між стінами. - 500 мм замість покладених 30 мм В результаті стіни будуть промерзати, з'явиться цвіль і грибок, які небезпечні для здоров'я ", - зазначив архітектор.

Аналітик консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький повідомив, що економлять також на "начинку" будівлі.

"Сьогодні практично ніхто із забудовників не купує якісні дорогі труби, а ставить найдешевші, які починають текти через рік-два експлуатації. За таким же принципом закуповуються та інші будматеріали. 90% покупців виявляють" якість "своїх квартир лише після того, як набувають житло і заселяються ", - розповів він.
Днями на автомобільному форумі опублікували фото новобудови в центрі Києва, в стіні якої цегла частково замінений піноблоками.

"Це що за економія така Хтось різницю в ціні цегли і піноблоку собі в кишеню поклав А жителі недешевих квартир будуть мерзнути в загальних коридорах через таку стіни?"., - Обговорювали на форумі.

"Вихід один - здешевлювати будівництво А за рахунок чого Відкати і хабарі менше не стають -.? ... За землевідведення і різні узгодження заносити до кабінетів чиновників доводиться чимало Тут не зекономиш Це як мінімум 10% від вартості квадратного метра Плюс прибуток повинна бути не 30% менше, інакше цей бізнес не буде вигідним Залишається закуповувати дешеві труби, крани і т д. ", - .. розповів співробітник однієї з будівельних компаній.

При цьому офіційно забудовники зізнаються, що замінюють імпортні матеріали українськими аналогами.

Однак далеко не всі готові миритися з халтурою - на забудовників вже почали звертатись до суду.