КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Департамент архбудконтролю вимагає зупинити будівництво на Круглоуніверситетській, 2/1.

Департамент архбудконтролю вимагає зупинити будівництво на Круглоуніверситетській, 2/1.

Департамент архбудконтролю вимагає зупинити будівництво на Круглоуніверситетській, 2/1.

У столичній адміністрації провели перевірку будівництва по вул. Круглоуніверситетська, 2/1. Компанія-забудовник ТОВ "БЦ Діамант Хол" не надала запитаної інспекторами будівельної документації і отримала припис про призупинення будівельних робіт.

Згідно з документом, 26 жовтня 2016 року за результатами позапланової Будівельної Майданчики Перевірки торгово-виставкового залу по вул. Круглоуніверситетській, 2/1 представники забудовника ТОВ "БЦ" Діамант Хол "не надали необхідної документації. Зокрема, в "БЦ" Діамант Хол "приховали від інспекторів вихідні дані на проектування, проектну документацію.

"На об'єкті будівництва відсутній проект виконання робіт, не оформлюється виконавча документація та виробнича документація (загальний журнал робіт, журнал авторського нагляду, спеціальні журнали, акти на закриття прихованих робіт)", - йдеться в документі.
Крім того, за даними ПАТ "Київенерго", компанія ТОВ "БЦ" Діамант Хол "порушує охоронну зону тепломереж.

Зведення об'єкта в охоронних зонах тепломереж Київенерго вже стало причиною поліцейського розгляду. Так, в Печерському управлінні поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.298 ч.1 КК України (незаконне проведення пошукових робіт на об'єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини).

У департаменті зажадали заборонити виконання будівельних робіт з будівництва, експлуатації та обслуговуванні торгово-виставкового залу по вул. Клуглоуніверсітетской, 2/1 у Печерському районі Києва до усунення порушень.
У свою чергу, представник забудовника Василь Бугайчук в своїх коментарях запевнив, що дозвіл на добудову архітектурної пам'ятки компанія намагалася отримати протягом 13 років.

11 серпня 2016 року Вищий господарський суд своїм рішенням поставив під сумнів законність продажу забудовнику 0,0150 га землі за вказаною адресою (кадастровий номер 8 млрд: 76: 034: 0009) для "будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-виставкового залу" на підставі рішення Київради № 337/6553 від 06.10.2011.

1 листопада солічний градоначальник Віталій Кличко в ефірі NewsOne запевнив, що по вул. Круглоуніверситетській 2/1 будується не ТРЦ, а мережевий готель, проте, він відстоює позицію, що в Києві не повинно бути прибудов до історичних будівель.