КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Експерт розповів про вплив інформаційних атак на ринок нерухомості!

Експерт розповів про вплив інформаційних атак на ринок нерухомості!

Експерт розповів про вплив інформаційних атак на ринок нерухомості!

У 2017 році пріоритетом для покупців нерухомості в столичному регіоні стануть об'єкти комплексної забудови. Таку думку висловив відомий експерт в сфері нерухомості Анатолій Топал.

"У 2017 році, затребуваними залишаться проекти, які розвиваються комплексно. Коли здається не один будинок, а розвивається мікрорайон, як комплексна забудова. Забудовник, який не запропонує своєму покупцеві розвинену інфраструктуру доріг, комунікацій, соціальних об'єктів і так далі, може бути в програші вже в самий найближчий час ", - сказав Анатолій Топал.

Як і багато інших експертів, він відзначає збереження тенденції вибору потенційними покупцями не стільки безпосередньо київських об'єктів, скільки нерухомості в містах-сателітах столиці.

"Поки ще зберігається тенденція відходу покупця з Києва в найближчі передмістя. Особливо в ті населені пункти де є хороше транспортне сполучення зі столицею. Якщо стоїть вибір купити однокімнатну" хрущовку "в Києві або" двушку "у новобудові в передмісті, багато покупців віддадуть перевагу передмістя" , - акцентував увагу фахівець.

Не виключено, що подібний перекіс частково викликана численними скандалами, якими характеризується ринок "первинки" в українській столиці.

"По Києву, за офіційними даними, близько 72-75 житлових комплексів мають статус сумнівного будівництва. В основному - проблеми з документами", - підкреслив експерт.

При цьому відносно компаній, що спеціалізуються на будівництві житла виключно в передмісті, нерідко здійснюються інформаційні диверсії.