КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Хто сьогодні купує столичне житло ?!

Хто сьогодні купує столичне житло ?!

Хто сьогодні купує столичне житло ?!

«Житло економ-і комфорт-класу сьогодні купують в основному молоді люди до 35-40 років, а також люди старшого покоління для своїх дітей або з метою інвестування», - зазначає Анна Лаєвський, заступник комерційного директора компанії «Інтергал-Буд».

За словами експерта, рік від року кількість молодих покупців зростає. Крім того, квартири цього класу як і раніше купують переселенці.

Портрет покупця нерухомості бізнес-класу, незважаючи на кризу, залишився незмінним - це заможні українці зі стабільним заробітком у віці 30-45 років. Що стосується елітного житла, то в сьогоднішніх економічних реаліях його набувають з метою інвестування накопичених коштів.

«Незалежно від того, яке житло і з якою метою вибирає покупець, ключовим фактором, крім ціни, для нього є репутація і надійність забудовника. Сьогодні покупець не готовий інвестувати в перший-ліпший об'єкт - він розуміє, що у компанії повинен бути достатньо коштів і ресурсів для того, щоб не тільки почати, але і завершити будівництво.

При цьому вона відзначає, що покупці стали більш вимогливими до якості планувальних рішень, технічним характеристикам житла та інфраструктури, яку пропонує забудовник.

З огляду на тривалої економічної кризи, а також постійного підвищення вартості комунальних послуг покупці стали більш раціональними. Вони відмовляються від габаритних квартир і віддають перевагу житлу невеликого метражу, але з грамотною, добре продуманим плануванням - ця тенденція стосується покупців житла всіх класів.