КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Київрада має намір розірвати договір оренди зі ще одним скандальним забудовником

Київрада має намір розірвати договір оренди зі ще одним скандальним забудовником

Київрада має намір розірвати договір оренди зі ще одним скандальним забудовником

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ “БК “Травертин”.

Ще в 2005 році Київрада передала ТОВ “БК “Травертин” у довгострокову оренду на 15 років земельну ділянку площею 4095 кв. м для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими і прибудованими нежитловими приміщеннями на вул. Тулузи,6-Д у Святошинському районі. Протягом 11 років будівництво не було розпочато. До того ж, відповідна земельна ділянка фактично розташована у парку “Інтернаціональний” та використовується святошинцями як зона відпочинку.

“Київрада має повне право розірвати із горе-забудовником договір оренди з кількох причин: по-перше, йдеться про намагання знищити 40-річні дерева, що є частиною парку «Інтернаціональний», яку колись позбавили статусу зеленої зони заради будівництва 25-поверхівки. По-друге, забудовник має борг по орендній платі за землю у сумі понад 243 тисячі гривень. По-третє, забудовник не виконав умови договору оренди земельної ділянки”, — зазначила член постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування Тетяна Меліхова.

Відповідно до цих аспектів, Київрада може розірвати договір із несумлінним забудовником в односторонньому порядку. Вирішувати це можуть уже на найближчому пленарному засіданні КМР.