КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Київрада розширила перелік неоподатковуваних об'єктів.

Київрада розширила перелік неоподатковуваних об'єктів.

Київрада розширила перелік неоподатковуваних об'єктів.

Київська міська рада (Київрада) розширила перелік об’єктів, які не є об’єктами оподаткування, повідомляє її прес-служба.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення на пленарному засіданні в четвер підтримали 82 депутати Київради.

Відповідно до прийнятого рішення, від оподаткування звільнена нежитлова нерухомість державних і комунальних дитячих санаторно-курортних установ, закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, об’єктом оподаткування не є нежитлова нерухомість державних і комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки (в тому числі неприбуткових), шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров’я населення і центрів розвитку фізичної культури і спорту інвалідів.

Також в числі неоподатковуваних об’єктів – нежитлова нерухомість баз олімпійської та паралімпійської підготовки, житло багатодітних або прийомних сімей, в яких виховуються п’ятеро і більше дітей.

“Відповідним рішенням унормовано питання сплати податку на земельні ділянки національних і державних дендрологічних парків наукових установ, уточнено застосування права пільги на земельну ділянку для фізичних осіб і розширено коло юридичних осіб, які звільняються від сплати земельного податку”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, прийнятим рішенням змінено порядок обчислення плати за землю в частині нарахування земельного податку та переходу права власності на земельну ділянку; внесено зміни до положення про транспортний податок в частині визначення вартості об’єкта оподаткування виходячи з марки автомобіля, моделі, року випуску, об’єму двигуна, виду пального.