КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Київрада затвердила детальний план території Микільської слобідки

Київрада затвердила детальний план території Микільської слобідки

Київрада затвердила детальний план території Микільської слобідки

Депутати на пленарному засіданні Київської міської ради, затвердили детальний план території (ДПТ) Микільської слобідки, яка включає вулиці Панельну, Челябінську, а також вулиці 1-я Садова та Садово-Набережна. Даний житловий масив розташований в Дніпровському районі.

Площа даної території - 80 га. У Микільській слобідці планують звести багатоквартирні 26-поверхові житлові будинки. На перших поверхах будівель обладнують об'єкти соціальної інфраструктури. Житловий комплекс розрахований на 8000 мешканців.

Відзначимо, що згідно ДПТ, на території зведуть два дитячі садки на 160 і 120 місць. Також тут запроектовано будівництво торгового центру, спортивного комплексу та багаторівневого паркінгу. На території ПАТ «Дарницький завод залізобетонних конструкцій» буде побудована школа на більш ніж 1200 місць.

Зона щоденного обслуговування буде розміщена на перших поверхах житлових будинків. Тут передбачені бібліотеки, кабінети сімейних лікарів, амбулаторії, сучасні зали для занять фізкультурою, розвиваючі клуби для дітей та різні офісні приміщення.

Відзначимо, що також в планах розвитку району - поліпшення транспортної інфраструктури міста і формування важливих транспортних вузлів: проспект Генерала Ватутіна - магістраль Троєщина-Осокорки, з проходженням траси швидкісного трамвая. Також, до детального плану розвитку території Микільської слобідки, входить завершення будівництва Подільсько-Воскресенського моста.

Додамо, що в проекті заплановано комплексний благоустрій та покращення стану території району, аналіз пропозицій, щодо розвитку транспортної та інженерної інфраструктури, забезпечення спеціальних санітарних заходів. Будуть зведені і звукозахисні екрани там, де територія примикає до залізничних колій.

Таке рішення підтримали 62 депутати Київської міської ради.