КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Майбутні проекти столиці!

Майбутні проекти столиці!

Майбутні проекти столиці!

Мер Києва Віталій Кличко представив на Інвестиційному форумі Києва проекти, які планують втілити в місті в рамках розвитку туристичної інфраструктури. Про це повідомили в прес-службі мера.

Він зазначив, що сьогодні Київ впроваджує ряд проектів в різних сферах: від розвитку інфраструктури для подієвого туризму в ревіталізації територій і створення парків.

«Подієвий туризм з кожним роком все цікавіше і користується великою популярністю у іноземних гостей. Найчастіше, це фестивалі, розраховані на кілька днів », - розповів мер Києва.

Що стосується капітальних проектів, то, зазначив Кличко, стартував і триває проект по реновації Подолу. Також в цьому році буде презентовано інвестиційний проект з реконструкції столичного Гідропарку, який включає, зокрема, будівництво парку розваг подібного Діснейленду.

«У проекті передбачено також створення веломаршруту Ірпінь-Київ, системи громадського велопрокату та перехоплюючих велосипедних пунктів. Також в наших планах - будівництво канатної дороги, облаштування екскурсійно-оглядової вежі, спортивно-рекреаційної та пляжної зон на Трухановому острові », - поділився планами столичний градоначальник.