КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Мер доручив провести службову перевірку у відділі реклами

Віталій Кличко доручив провести службову перевірку і аудит у відділі реклами і Департаменті містобуд

Віталій Кличко доручив провести службову перевірку і аудит у відділі реклами і Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Мер Києва Віталій Кличко доручив провести службову перевірку і аудит у відділі реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА.
«Перевірка має бути здійснена і у відділі реклами, і в департаменті, і в усіх структурах адміністрації, які мають відношення до реклами в місті Києві. Бо поки ми сьогодні робимо все, щоб навести лад з рекламою в столиці, деякі чиновники продовжують брати хабарі. Так не буде! Я дякую працівникам Національної поліції за ефективну роботу і сподіваюся на подальшу оперативну реакцію на сигнали про «діяльність» чиновників-здирників», – заявив Київський міський голова, реагуючи на те, що сьогодні оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції спільно з Генеральною прокуратурою затримали під час отримання хабаря працівника відділу реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Мер столиці закликав підприємців не мовчати і не давати грошей, якщо якийсь чиновник їх вимагає, а одразу звертатися до правоохоронних органів. «Тільки спільними зусиллями, тільки показавши, що здирники несуть відповідальність і сідають у тюрму, ми знищимо корупцію», – підкреслив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що столична влада розробила нові правила розміщення рекламних засобів, які покликані кардинально змінити ситуацію з розміщенням реклами в Києві. І незабаром нову концепцію винесуть на обговорення та ухвалення Київрадою.