КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

На ринку житлової нерухомості очікується поступове зростання цін!

На ринку житлової нерухомості очікується поступове зростання цін!

На ринку житлової нерухомості очікується поступове зростання цін!

Попит на житлову нерухомість є. Забудовники наразі реалізують багато нових проектів та попри конкуренцію цін та акцій, деякі експерти вважають, що у середньостроковій перспективі ціни на житло почнуть зростати.

У короткостроковій перспективі суттєвих змін на ринку житлової нерухомості Києва не передбачається, а цінові зміни будуть прямо пропорційно пов’язані з курсовими коливаннями гривні. Забудовники намагатимуться утримувати ціни і, при кожній нагоді, поступово підвищувати вартість квартир з метою збільшення прибутковост.

В середньо- і довгостроковій перспективі варто очікувати повернення тренду поступового зростання вартості житла, проте швидкість його настання буде прямо залежати від росту доходів населення, стабілізації економічної ситуації, твердості національної валюти, розвитку інструментів фінансування та інших факторів.

Експерти вважають, купівля квартир в новобудовах, є найкращою сферою інвестування для населення, особливо в умовах нестабільності банківської системи.

Особливу увагу експерти радять звернути на житло у новобудовах, які зводяться надійними забудовниками з досвідом реалізації багатьох проектів, як наприклад "Житлоінвестбуд-УКБ" або "КП Спецжитлофонд", які мають великий досвід роботи і підтримку держави.