КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

На Виноградарі планується метро!

На Виноградарі планується метро

Київський метрополітен домовився з “Київметропроект” про проектування метро на житловий масив Виноградар. Станції метро повинні з’явитися там до 2020 року.

Про це повідомляє Українські Новини. Ціна питання складає 140,6 млн гривень.
«Комунальне підприємство” Київський метрополітен “домовилося з компанією” Київметропроект “про проектування будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції” Сирець “на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі за 140,6 млн гривень за результатами тендеру», – йдеться в повідомленні.

Відповідно до тендерної документації, термін виконання робіт – 2016-2020 роки. Проект реалізується за кошти міського бюджета.Проект передбачає 3 стадії: техніко-економічне обґрунтування, розробка проекту та робочої документації.

У складі ТЕО необхідно розробити не менше 3 варіантів проходження (способів прокладки) траси лінії від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар (з будівництвом станції в районі Інтернаціональної площі, продовженням лінії до площі Тараса Шевченка та інше).

Траса ділянки буде проходити по території Шевченківського та Подільського районів Києва. Комплекс об’єктів на території електродепо планується розмістити в Подільському районі.