КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

На якому етапі краще купувати квартиру в новобудові.

На якому етапі краще купувати квартиру в новобудові.

На якому етапі краще купувати квартиру в новобудові.

Для левової частки українців покупка нерухомості є найважливішим і відповідальним кроком. Тому важливо оцінити всі варіанти і ризики заздалегідь.
Будівництво новобудови триває кілька років. У цьому процесі беруть участь десятки компаній і організацій, а саме будівництво вимагає колосальних фінансових інвестицій. Сам забудовник, незважаючи на його репутацію і можливості, не може передбачити подальший розвиток подій, тим більше, якщо все це розглядається в розрізі нестабільної економіки в Україні.
Купити квартиру в новобудові столиці можна як на першому етапі будівництва, так і після того, як багатоповерхівка здана в експлуатацію. Продаж квартир стартує, як тільки почалися роботи з копання котловану.

Коли краще купувати житло в новобудові?

З огляду на тривалість процесу, придбати нерухомість можна на різних етапах. Експерти рекомендують купити квартиру в Києві новобудові на початкових етапах тільки в тому випадку, якщо ви не обмежені в часі, але маєте обмежений бюджет. Відомо, що різниця між ціною квартири в київській новобудові на початок будівництва будинку і після його здачі в експлуатацію може досягати 30-50%, що є чималою сумою.
Якщо ви хочете купити квартиру якомога швидше і не обмежені в фінансах, то оптимальним варіантом для вас стане придбання готового житла.
Важливо розуміти, що ціна на квартиру в новобудовах Києва пропорційна етапу будівництва. Чим ближче зведення будинку до кінця, тим дорожче обійдуться квартири. Такий підхід доцільний для українців, які хочуть максимально заощадити і надалі зберегти свої фінанси на інші витрати.

Плюси і мінуси покупки квартири в новобудові на ранніх етапах будівництва.

Головною перевагою придбання нерухомості на ранніх стадіях будівництва новобудови є свобода вибору. У цьому випадку інвестор може самостійно вибрати потрібний йому варіант житла, його планування, поверховість, розташування і навіть вид з вікон. Чим ближче зведення будинку до закінчення, тим варіантів менше.
В результаті ті, хто вирішив купити житло в зданому будинку, вибирають з залишився, при цьому за найвищими цінами. Нерідко варіанти, які пропонуються покупцям, не влаштовують їх по ряду причин.
Мінусами покупки квартири в новобудові на стадії риття котловану є ймовірність довгобуду. Для пайовика це страшний сон, адже гроші вже вкладені і повертати їх ніхто не збирається, адже будівництво не закривається, а тимчасово призупинено.
Однак, в реалії нашого життя, «тимчасово» може розтягнутися на роки. Ніхто не застрахований від цієї ситуації, але мінімізувати ризики цілком можливо, якщо вибирати надійних і перевірених забудовників. Важливо, щоб компанія-забудовник вже мала досвід в будівництві, нею були зведені і здані будинки. Перед зверненням до компанії з метою придбання квартири в Києві, обов'язково проаналізуйте його репутацію та відгуки.