КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Названо найбільш дешеву і найдорожчу квартиру в Києві

Названо найбільш дешеву і найдорожчу квартиру в Києві

Названо найбільш дешеву і найдорожчу квартиру в Києві

Протягом жовтня 2016 року, обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав $ 22,4 млн, що на 2,6% нижче за показники вересня. Кількість угод зменшилася на 1%.

Сегмент до $ 50 тис в жовтні, зайняв частку 33% від загальної кількості угод. Тут купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири в Дарницькому, Дніпровському, Голосіївському, Печерський, Подільський, Солом'янський, Святошинському районах.

Самим бюджетним об'єктом, проданим в жовтні, стала 1-кімнатна квартира, 41 кв. м в новому будинку в Софіївській Борщагівці. Квартиру продали без ремонту за $ 20 тис.

У сегменті $ 50-100 тис було проведено 39% угод. Тут продавалися переважно 1-3-кімнатні квартири в Голосіївському, Печерському, Святошинському, Оболонському, Дніпровському, Дарницькому, Шевченківському районах.

В даному сегменті в жовтні продавалися тільки квартири.

Цінова категорія від $ 100-250 тис за підсумками жовтня склала 28%. Фаворитами даної категорії були об'єкти в Голосіївському, Печерському, точково в Шевченківському, Дарницькому і Дніпровському районах.

Найбільш дорогим об'єктом, реалізованим в жовтні в рамках цього цінового сегмента, стала 4-кімнатна квартира, площею 160 кв. м на вул. Товариський в Печерському районі, з висококласним ремонтом, технікою і меблями. Продали об'єкт за $ 240 тис.

"Істотних змін на ринку за останній місяць не відбулося. Найбільший попит спостерігається на квартири в будинках від 1996 року побудови, переважно з ремонтом. Також, незважаючи на наближення зими, відбуваються одиничні угоди з будинками, в яких комфортно проживати, незалежно від сезону.