КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Нотаріуси зможуть швидше оформляти договори купівлі-продажу нерухомості в Києві.

Нотаріуси зможуть швидше оформляти договори купівлі-продажу нерухомості в Києві.

Нотаріуси зможуть швидше оформляти договори купівлі-продажу нерухомості в Києві.

Більш 580 нотаріусам надано доступ до Реєстру територіальної громади міста Києва. Така необхідність виникла через надходження до районних державних адміністрацій великої кількості запитів від нотаріусів на інформацію про реєстрацію осіб для укладення угод купівлі-продажу житла та оформлення спадщини. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Очікування відповідей на запити нотаріусів про реєстрацію осіб затягує терміни здійснення будь-яких дій з купівлі-продажу житла і створює соціальну напругу серед населення. І тепер нотаріуси можуть друкувати довідку про зареєстрованих осіб в день укладання угоди, що перш за все виключить можливість корупційних дій », - розповів Поворозник.

За його словами, з огляду на ситуацію з кількістю запитів про підтвердження реєстрації, прийнято рішення про підключення до Реєстру також відділів з питань обліку житлової площі та інших.

«Відтепер кияни не повинні будуть витрачати свій особистий час на отримання довідок для нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги та інше. Співробітники, які підключені до Реєстру, можуть переглядати інформацію про реєстрацію осіб та одразу роздруковувати довідки різного формату », - зазначив Микола Поворозник.