КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У 2016 році ринок нерухомості Києва істотно активізувався.

У 2016 році ринок нерухомості Києва істотно активізувався.

У 2016 році ринок нерухомості Києва істотно активізувався. За кількістю нових будівництв, поточний рік перевищив показники 2015 роки мінімум удвічі.

Про це повідомила директор проектної компанії "АИММ-ГРУП" Анна Іскіердо.

"Збільшення нових проектів на ринку - результат того, що політична і економічна ситуація в країні більш-менш стабілізувалася, відкладений попит на квартири став платоспроможним. Тому, якщо в 2014 і 2015 році забудовники думали, як утриматися на плаву, то сьогодні багато без істотних ризиків починають нові проекти ", - зазначила архітектор.

Вона стверджує, що сьогодні люди готові інвестувати гроші в нерухомість, оскільки вона залишається найбільш надійним способом збереження накопичень. Найбільший попит - на квартири економ-і комфорт-класу.

"Конкуренція на ринку зростає, і більшість забудовників намагається підвищити якість своїх об'єктів. Заявок на проектування комфортного, зручного, функціонального житла стає все більше", - додала експерт.

За прогнозами Анни Іскіердо, столиці належить забезпечити житлом ще близько 7 млн. Чоловік, які приїдуть до Києва з інших регіонів в найближчі 10 років, тому, якщо в країні не буде серйозних потрясінь, ринок нерухомості столиці чекає активний розвиток.