КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У Києві хочуть здійснювати контроль законності будівництва за прикладом Кореї.

У Києві хочуть здійснювати контроль законності будівництва за прикладом Кореї.

У Києві хочуть здійснювати контроль законності будівництва за прикладом Кореї.

Влада Києва зацікавила корейська "Система прозорого будівництва".

У Києві хочуть здійснювати контроль законності застроітельства за прикладом кореї. Про це сьогодні, 16 лютого, повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

"В Україні існує своя система моніторингу незаконних будівництв, але вона занадто проста в порівнянні з аналогом корейських колег." CleanConstructionSystem "нас дуже зацікавила, ми хочемо ретельніше її вивчити і зрозуміти, як адаптувати цю систему під українське законодавство і містобудівні норми і правила", - поділився в ході бесіди з журналістами Плис.

"CleanConstructionSystem" складається з чотирьох компонентів: системи для управління будівельними проектемі (One-ИСУП), системи інформування про будівництво для розкриття інформації про проекти будівництва (Allimi), системи управління платежами підрядникам для здійснення автоматичних платежів (ВПУ), і системи електронного управління людськими ресурсами для управління співробітниками і оплати їх праці (EHRM). Вона являє собою платформу для спілкування забудовників, органів влади та уповноважених служб, що видають дозволи на будівництво об'єкта, а також громадськості.

За словами Пліса, як тільки забудовник в Кореї приймає рішення про зведення об'єкта вартістю дорожче $ 18 тис., Він повинен користуватися "CleanConstructionSystem". Забудовнику необхідно внести в систему дані про всіх параметрах проекту і отримати дозволи на строітельстуво від всіх уповноважених служб. При цьому система спрощує отримання дозвільних документів, оскільки ці процедури проводяться в онлайн-режимі. Доступ до інформації є у ​​всіх громадян. Крім того, городяни можуть в онлайн-режимі спостерігати за ходом будівництва, оскільки навпроти кожної будмайданчика встановлені веб-камери.

Загальновідомо, що ще 30-40 років тому в Кореї гостро стояла проблема незаконного будівництва. Корупція і відсутність необхідного технічного обслуговування спричинили руйнування неякісно побудованих будинків, катастрофи і людські жертви. Для вирішення цієї проблеми була впроваджена система контролю "CleanConstructionSystem".