КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У Києві опалювальний сезон почнеться з затримкою

У Києві опалювальний сезон почнеться з затримкою

У Києві опалювальний сезон почнеться з затримкою

У зв'язку з пониженням температури опалювальний сезон в Києві може початися з триденною затримкою. Про це повідомив заступник голови Київської міської адміністрації Петро Пантелєєв.

«Поспішати з початком опалювального сезону ми не будемо, адже кожен день це гроші киян. Однак затримок бути не повинно, ми на це розраховуємо. Опалювальний сезон повинен розпочатися за графіком у зв'язку з пониженням температури, але можлива затримка в три дня, яка в межах норми », - поінформував Петро Пантелєєв.

Він додав, що столична влада докладають максимум зусиль для того, щоб тепло в київських квартирах з'явився час.

"Не дивлячись на ті умови, які створені партнерами, ми намагаємося дотримати всі норми, щоб розпочати опалювальний сезон вчасно", - сказав чиновник.

Як повідомляли Vse.Media, опалювальний сезон розпочнеться після того, як середньодобова температура в Києві опуститься нижче позначки в +8 градусів.

Нагадаємо, раніше в Міенерго заявили, що готові запустити газово-мазутні блоки для забезпечення опалення в холодні періоди майбутньої зими.

Також повідомлялося про те, що Державна виконавча служба заарештувала рахунки ПАТ «Київенерго» через штрафних санкцій НАК «Нафтогаз України», відтепер теплокомуненерго не можуть виконувати зобов'язання по підготовці тепломереж до опалювального сезону, проводити необхідні ремонтні роботи і реконструкцію теплового і електричного господарства, сплачувати податки і зарплати.

Станом на 1 червня поточного року заборгованість Києва і держави перед «Київенерго» в 7 разів перевищує борг енергокомпанії перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ.

Крім того, борг Києва за тепло перевищує 1,9 млрд грн, за електроенергію - 930 млн грн. Заборгованість держави по компенсації різниці в тарифах перевищує 760 млн грн, а борги ДП «Енергоринок» за поставлену електроенергію - 275 млн грн. При цьому вже кілька років у виконавчих службах різних рівнів відкрито провадження у справах щодо стягнення на користь «Київенерго» 937 млн ​​грн.

Раніше виконавча служба вже намагалася блокувати господарську діяльність «Київенерго». У розпал опалювального сезону - в лютому 2016 року - арешт був накладений на всі рахунки компанії, в тому числі зарплати. Тоді компанії вдалося розблокувати рахунок і виплатити зарплати.