КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У Києві пропонують ввести 10-річний мораторій на будівництво нового житла!

У Києві пропонують ввести 10-річний мораторій на будівництво нового житла!

У Києві пропонують ввести 10-річний мораторій на будівництво нового житла!

Через незадовільну інфраструктуру, яка не в змозі у повній мірі обслуговувати населення столиці, до поліпшення її стану пропонують ввести мораторій на будівництво нового житла. Відповідна петиція з’явилась на сайті Київради.

— Інфраструктура міста Києва в тому стані, в якому вона знаходиться зараз, не справляється з кількістю мешканців міста. 5 днів в тиждень місто стоїть в суцільних «пробках», для того, щоб з масиву добратися в центр міста наземним транспортом або власним авто треба декілька годин, підземний транспорт в цей час перевантажений. Не вирішена проблема парковок. Дитячі садки переповнені, школи також переповнені, існують великі черги до дитячих садків, школи проводять конкурсний відбір майбутніх школярів. Не краща ситуація із медициною — в поліклініках багаточасові черги до будь-якого спеціаліста, в лікарнях дуже часто не вистачає вільних місць. Але новобудови ростуть, як гриби після дощу, — сказано у петиції.

Тож, на думку автора, необхідно ввести мораторій строком на 10 років на будь-яке житлове будівництво в межах Києва.

— За цей час всі зусилля спрямувати на поліпшення вже існуючої та побудови нової інфраструктури міста, а саме: розширення та побудова нових доріг, побудова паркінгів, побудова нових шкіл, дитячих садків, лікарень та інших об»єктів інфраструктури. В разі, якщо місто не зможе впоратися з поставленою задачею, мораторій треба буде продовжити ще на 10 років, — пропонує киянин.