КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У Києві створять реєстр договорів із забудовниками.

У Києві створять реєстр договорів із забудовниками.

У Києві створять реєстр договорів із забудовниками.

У столиці планують запустити відкриту електронну базу договорів київських забудовників із зазначенням розміру пайової участі.

За словами першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, програма розрахунку розмірів пайового внеску і підготовки договорів почала працювати з 1 січня, однак публічна частина поки не доступна, оскільки не вивірена база даних.

«Всі борги конкретних забудовників із зазначенням стану судових процесів по ним доступні для ознайомлення вже зараз», - зазначив віце-мер.

Він пояснив, що програма дозволяє будь-якому забудовникові і будь-кому зробити попередній розрахунок розміру пайової участі перед подачею документів, а також розрахувати розмір найближчого платежу за укладеним договором.

У перспективі також з'явиться опція, яка передбачає повне електронну взаємодію між адміністрацією і девелоперами без передачі паперових документів.

«Плануємо зробити це доступним до кінця року. Поки забудовники подають письмові заявки до департаменту, але ці дані ще не зведені. Що стосується функції оплати, то поки вона проводиться стандартним способом. Дані по пайовим, сплачених з початку року, ще не зведені », - додав Геннадій Пліс.