КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У Мінрегіоні повідомили, що робитимуть із застарілим житловим фондом.

У Мінрегіоні повідомили, що робитимуть із застарілим житловим фондом.

У Мінрегіоні повідомили, що робитимуть із застарілим житловим фондом.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відновило роботу над концепцією реновації застарілого житлового фонду країни, повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“На сьогодні житловий фонд в Україні становить 977,9 млн кв. м, близько половини – застаріле житло, зокрема, так звані “хрущовки”, – пояснив він.

Л.Парцхаладзе додав, що щорічно в країні вводиться в експлуатацію близько 10 млн кв. м житлової площі, що не покриває потреби українців в новому житлі.

За його словами, Мінрегіон планує розробити новий законопроект, що дозволяє ефективно розв’язати проблему застарілого житлофонду.

Заступник міністра також повідомив, що міністерство проводить онлайн-опитування, якою має бути концепція реновації застарілого житла. Зокрема, представники відомства цікавляться думкою громадськості з приводу того, хто має бути замовником реконструкції – держава чи приватні особи, а також якими мають бути джерела фінансування заходів з реновації.

За даними прес-служби Мінрегіону, можливі механізми відновлення житлового фонду будуть обговорюватися під час “круглого столу” 20 листопада 2017 року.