КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У столиці планують побудувати два сміттєспалювальні заводи.

У столиці планують побудувати два сміттєспалювальні заводи.

У столиці планують побудувати два сміттєспалювальні заводи.

Київ вже розробив технічні та економічні показники для створення сміттєспалювальних заводів та готовий до співпраці з потенційними інвесторами. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Щороку кількість сміття у столиці зростає. І ми повинні шукати для міста більш безпечні та цивілізовані шляхи утилізації відходів… Місто планує зведення двох заводів для спалення сміття – на правому та лівому берегах Дніпра», - розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що сьогодні Київ може констатувати успішне виконання кредитної угоди з урядом Японії щодо реконструкції Бортницької станції аерації.

«Японія сьогодні є одним із лідерів упровадження інноваційних технологій як із позиції високої ефективності виробництва, так і з позиції екологічної безпеки. Останнє особливо важливе для нас, коли йдеться про будівництво сміттєспалювальних потужностей», – сказав Пантелеєв.

Окрім того, він додав, що місто орієнтуватиметься на найбільш ефективні технології і супроводжуватиме роботу відповідними консультаціями зі столичною громадою.

Нагадаємо, минулого тижня представники міської влади провели зустріч із керівництвом чеської компанії «Bresson», щодо здійснення реконструкції діючого сміттєспалювального заводу «Енергія»