КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Українцям не світить дешева "первинка"

Українцям не світить дешева "первинка"

Українцям не світить дешева "первинка"

Вартість нерухомості у новобудовах Києва, Львова, Дніпра та Одеси протягом третього кварталу практично не змінилися і очікувати, що відбудеться здешевлення квартир не варто.

Таку інформацію повідомив керівник київського відділення Асоціації фахівців з нерухомості України Артур Пилипчук.

За його словами, бажаючим придбати квартиру не слід сподіватися на те, що забудовник знизить ціну, оскільки вартість будівельних матріалів значно зросла.

"За останній квартал особливих змін на ринку первинного житла в ціні не сталося. Ціни залишилися колишніми. Я думаю, що вірогідність того, що новобудови стануть дешевшими, низька. Зараз собівартість робіт не знижується, а рентабельність будівництва вже зараз мінімальна. Ми спостерігали останні кілька років істотне зниження вартості житла на первинному ринку. Щоб продавати новобудови дешевше, потрібно знизити собівартість. Звичайно, це впливає на якість нового житла".
Повідомляється, що, приміром, середня вартість квадратного метра у Києві - 22 тисячі гривень , у Дніпрі - 16,795 тисячі гривень, у Львові – 16,687, у Харкові 14,200 тисячі гривень. В Одесі нерухомість подорожчала з 19,092 до 19,7 тисячі гривень за квадратний метр.