КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

У лютому обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22,5 мільйона доларів

У лютому обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22,5 мільйона доларів

У лютому обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22,5 мільйона доларів.

Протягом лютого 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 556 тис. Дол. США, що на 35% вище за показники січня 2017 року. Кількість угод збільшилася на 27%.
Про це в коментарі кореспонденту ГолосUA заявила генеральний директор агентства нерухомості Галина Мельникова.
«Сегмент до 50 тис. Дол. В лютому зайняв частку 33% від загальної кількості операцій. Тут купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири в Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Голосіївському, Солом'янському, Шевченківському районах. Всього в даному сегменті продажу квартир зайняли основний відсоток операцій, купівля нежитлових приміщень і заміської нерухомості - поодинокі договору. У сегменті 50-100 тис. Дол. Проведено 46% операцій. Тут продавалися переважно 2-3-кімнатні квартири в Голосіївському, Печерському, Оболонському, Дарницькому, Шевченківському, Солом'янському районах. В даному сегменті в лютому квартири зайняли основний відсоток. На операції з нежилим фондом довелося 1,5%, операцій із заміською нерухомістю не було. За 50 тис. Дол. Була продана 1-кімнатна квартира, площею 43,6 кв. м без ремонту в новому будинку на вул. Депутатської у Святошинському районе.В Шевченківському районі на вул. Златоустівській, продали 3-кімнатну квартиру, площею 69,8 кв. з меблями і технікою за 73 тис. долл.Среді більш дорогих квартир - 4-кімнатна, площею 125 кв. на вул. Маршала Тимошенка в Оболонському районі. Її з якісним ремонтом продали за 90 тис. Дол. », - Поінформувала Г.МЕЛЬНИКОВА.
Експерт додала, що цінова категорія від 100 до 250 тис. Дол. За підсумками лютого склала 21%. Фаворитами даної категорії були об'єкти в Голосіївському, Печерському, Шевченківському, Святошинському районах.
«Всього в даному сегменті продажу квартир зайняли основну частку, були поодинокі операції з будинками. В даному сегменті продавали переважно 2-4-кімнатні квартири. Серед яскравих представників даного цінового сегмента - 4-кімнатна квартира в дореволюційному будинку на вул. Бульварно-Кудрявській в Шевченківському районі. Житло, площею 120 кв. м без ремонту продали за 105 тис. дол. Ще одна 3-кімнатна квартира, площею 139 кв. м продана на вул. Механізаторів у Солом'янському районі. Об'єкт продали без ремонту за 205 тис. Долл.Із об'єктів заміської нерухомості в лютому продали 2-поверховий будинок, площею 290 кв. м в с. Білогородка Києво-Святошинського району. Будинок проданий з частковим ремонтом і земельною ділянкою 15 соток за 163 тис. Дол. », - Повідомила Г.МЕЛЬНИКОВА.
За словами експерта, в березні не очікується істотних змін на ринку. Можливо пожвавлення попиту на покупку заміських будинків
«Як ми і прогнозували, в лютому спостерігалося збільшення числа операцій з нерухомістю. Також зріс обсяг капіталізації. Основний попит як і раніше доводиться на квартири - як з ремонтом, так і без нього, особливо якщо мова йде про квартири в нових будинках. Ціни залишаються стабільними », - резюмувала Г.МЕЛЬНИКОВА.