КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Віталій Кличко підписав меморандум із забудовниками.

Віталій Кличко підписав меморандум із забудовниками.

Віталій Кличко підписав меморандум із забудовниками.

Мер, поліція і найбільші будівельні компанії підписали меморандум про співпрацю. Найбільші столичні забудовники підписали меморандум з представниками влади та правоохоронними органами для забезпечення правопорядку і дотримання законності на будівельних майданчиках Києва.

Ініціатором підписання документа виступив мер міста Віталій Кличко після низки нещодавніх конфліктів навколо декількох столичних будівництв.

"Наше завдання - зробити так, щоб не виникало конфліктних ситуацій на будмайданчиках, щоб всі гострі питання вирішувалися за круглим столом, щоб закон дотримувалися всі, щоб Київ розвивався. Сподіваюся, цей меморандум зніме напругу, яка виникла в останні дні в столиці через конфліктів на будівництвах ", - прокоментував мер підписання документа.

Згідно з меморандумом, забудовники зобов'язуються заздалегідь проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу з жителями будинків, що є сусідами з будмайданчиками, а також розміщувати стенди з детальною інформацією про проект та іншими необхідними документами.

У відповідь поліція Києва обіцяє повністю забезпечувати правопорядок під час будівництва та захищати об'єкти від неправомірних посягань будь-яких осіб, а також здійснювати охорону будмайданчиків на основі договорів з будівельниками.

Крім того, правоохоронці повинні запустити окрему "гарячу лінію" для звернень громадян і повідомлень про можливі конфліктні ситуації.

Київська міська державна адміністрація, зі свого боку, повинна забезпечувати своєчасну публікацію на сайтах КМДА та Київради всіх документів, що підтверджують законність або незаконність використання земельних ділянок і проведення будівельних робіт.

З боку забудовників документ підписали керівники компаній Укрбуд, Київміськбуд, Житлоінвест-УКБ, UDP, Інтергал-Буд, ЖБК ім.Ковальской, ГЕОС, Нова Слобідка, Фундамент, Сіті-1 Девелопмент і Столиця Груп.