КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Як на Оболоні демонтували 20-поверхівку.

Як на Оболоні демонтували 20-поверхівку.

Як на Оболоні демонтували 20-поверхівку.

У Києві, біля метро "Мінська", ведуться активні демонтажні роботи

Вчора, 9 листопада, в Оболонському районі Києва біля станції метро "Мінська" по вул. Маршала Тимошенко, 21 почалися демонтажні роботи у 20-поверхового будинку, який вже понад 10 років стоїть недобудованим. Екскаватори почали зносити конструкції, суміщені з будинком.
Варто відзначити, що 11 лютого 2016 року Київрада своїм рішенням (№113 / 113) передав дану ділянку чотирьом компаніям - ТОВ "АДФ", ТОВ "АЛУ", ТОВ "Барконд" і ТОВ "ТРАНСМАРИНА Інвест" для "завершення будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями торговельного, розважального, офісного призначення і паркінгом ". Тоді ділянка була передана цим компаніям в спільну оренду на 15 років.
Нагадаємо, комплекс з трьох багатоповерхівок-свічок був зведений на початку 2000-их років. Однак один з будинків так і не був введений в експлуатацію через помилки під час будівництва. Протягом багатьох років він був порожній і використовувався лише як місце для рекламних банерів. Решта два будинки добудували, вони заселені.