КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Ярославів Вал частково зроблять пішохідною зоною!

Ярославів Вал частково зроблять пішохідною зоною!

Ярославів Вал частково зроблять пішохідною зоною!

З 24 серпня частина вулиці Ярославів Вал у центрі Києва буде звільнена від автомобілів і повністю віддана пішоходам. Про це розповів директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

Йдеться про невеликому відрізку протяжністю 40 метрів - від вулиці Івана Франка до вул. Стрілецькій. Зараз створення пішохідної зони розглядається як експеримент. У вересні будуть проаналізовані його результати і приймуть остаточне рішення - залишати цю частину вулиці пішохідної, або повертати транспорт назад.

Ініціатори цього проекту зазначають, що згідно із транспортною моделі Києва, Ярва дублює Велику Житомирську - обидві вулиці призводять транспортний потік автомобілів на Європейську площу. Але пропускна спроможність площі обмежена, тому транзит через Ярославів Вал, нібито, не збільшує пропускну здатність вуличної мережі центру Києва в цілому.

«Зона перекриття всього 40 м, тому всі під'їзди до житла, офісів і комерції залишаться відкритими», - відзначають вони.

Нагадуємо Вам, що з 1 серпня частина Контрактовій площі і вулиці Сагайдачного стали повністю пішохідними в якості експерименту.
На ділянці перед Києво-Могилянською Академією убералі парковку і зробили її доступною для пішоходів. Для автомобілів відокремлять автомобільний проїзд з вулиці Іллінської до вулиці Сковороди, а також невелике місце для парковки.