КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

З 10 серпня в Києві ніхто не має права брати готівку за парковку!

З 10 серпня в Києві ніхто не має права брати готівку за парковку!

З 10 серпня в Києві ніхто не має права брати готівку за парковку!

З четверга, 10 серпня, з вулиць Києва повинні зникнути паркувальники, які брали з водіїв готівку за парковку авто. Зате водії можуть платити за стоянку автомобілів через паркомат, за допомогою смс, мобільного додатка або купуючи в пунктах реалізації спеціальний одноразовий талон або місячний абонемент.

Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

«Це початковий етап складних реформ системи паркування в Києві. Цією ініціативою ми покладемо край тіньовим операціях в сфері паркування. Отже, якщо хтось з сьогоднішнього дня зажадає з вас готівку за парковку, можете сміливо телефонувати в поліцію », - зазначив Сергій Симонов.

Він зазначив, що паркування у вихідні дні є безкоштовною. Ця інформація вказана на інформаційних табличках, які є на кожному майданчику в Києві. Це давно прописано в законі, але паркувальники все одно вимагали оплату за парковку і в вихідні дні.

За словами Сергія Симонова, на даному етапі інспектори нової служби будуть тільки інформувати і попереджати водіїв про необхідність оплати користування послугою паркування. Повноваження штрафувати або, в разі необхідності, евакуювати автомобіль інспектори отримають тільки після прийняття Верховною Радою закону про впорядкування паркування.

До кінця року має бути розроблена єдина система адміністрування всіх існуючих систем оплати парковки таким чином, щоб інспектори мали інформацію в режимі реального часу зі сплати паркування за номером автомобіля незалежно від обраного водієм способу оплати.