КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

За рік обсяг інвестицій в житло на Київщині виріс майже на 20%.

За рік обсяг інвестицій в житло на Київщині виріс майже на 20%.

За рік обсяг інвестицій в житло на Київщині виріс майже на 20%.

У січні-вересні 2016 року капітальні інвестиції в житлове будівництво склали 4 млрд 514 млн грн, що в порівнянних цінах майже на 19% більше, ніж в січні-вересні 2015 року.

Згідно з даними Головного управління статистики в Київській області, вагому частку капітальних інвестицій (понад 99% від загального обсягу) спрямовано в матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди - майже 65%, в машини і обладнання, інвентар та транспортні засоби - 29% всіх інвестицій.

У нематеріальні активи вкладено 1% загального обсягу капітальних інвестицій.

Нагадаємо, обсяг будівництва житла в Київській області за рік виріс майже вдвічі. За словами експертів, житлова нерухомість в передмісті столиці стає все більш популярною. Такий тенденції насамперед сприяє цінова політика.

На сьогоднішній день квартира в столиці як мінімум удвічі дорожче, ніж квартира в новому житловому комплексі передмістя.

Наприклад, вартість однокімнатної квартири, загальною площею 44.67 кв. м, в новому житловому комплексі с. Святопетровское - ЖК "Петровський оновлений" становить 558 тис. Гривень, що за нинішнім офіційним курсом НБУ еквівалентно приблизно 20 тисячам доларів.