КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Заявки на перерахунок за неякісні послуги прийматимуть за телефоном міських «гарячих ліній» та у сер

Заявки на перерахунок за неякісні послуги прийматимуть за телефоном міських «гарячих ліній» та у сервісних центрах ЦКС

Заявки на перерахунок за неякісні послуги прийматимуть за телефоном міських «гарячих ліній» та у сервісних центрах ЦКС

Для перерахунку за неякісні житлові та комунальні послуги киянам необхідно звертатися на міські гарячі лінії: 15-51 (з мобільного – 044 205-73-37) та 1557 (з мобільного – 044 500-15-57). Крім того, міська влада вже цього року планує відкрити сервісні центри Центру комунального сервісу (ЦКС) у кожному районі міста. Вони працюватимуть за принципом «єдиного вікна» і прийматимуть звернення щодо усіх видів комунальних послуг, у тому числі з питань перерахунку. Про це під час прямої лінії з читачами газети «Комсомольська правда в Україні» повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, створення якісного комунального сервісу та висока культура спілкування з людьми для міської влади є системним завданням, яке буде вирішено.
«У кожному районі міста працюватиме сервісний центр ЦКС, у якому буде організовано електронну чергу та роботу за принципом «єдиного вікна». Тобто кияни можуть звернутися з будь-яких житлово-комунальних питань: обслуговування будинків та дворів, опалення, водопостачання та водовідведення тощо. Два роки тому було прийнято закон, що зобов’язав усіх споживачів перейти на прямі угоди з постачальниками послуг. Аби вирішити питання, наприклад з «Київводоканалом», людина мала їхати на вулицю Електротехнічну в офіс підприємства, а щоб вияснити питання з «Київенерго» – окремо звертатися до їхнього центру обслуговування, ЖЕК – теж окреме звернення. Це забирає купу часу і, будьмо відверті, нервів», – зазначив Петро Пантелеєв.

Для спрощення комунікації з виконавцями послуг минулого року у Києві відкрили перший центр, який працює за принципом «єдиного вікна». Цього року планується відкрити ще дев’ять таких центрів. До цієї роботи залучені «Київенерго», «Київводоканал», «Київгаз» та інші постачальники послуг, щоб сервісні центри володіли актуальною інформацією щодо обслуговування киян.
«Наразі відпрацьовуємо відповідні регламенти з монополістами, аби сервісні центри ЦКС могли на місці вирішувати питання укладання договорів, прийому скарг на якість послуг для подальшого здійснення перерахунків», – поінформував заступник голови КМДА.
Також він нагадав, що минулого року було запроваджено систему взаємодії служб, коли дзвінки на гарячі лінії щодо неякісних послуг – 1551 та 1557 – прирівняли до письмових заяв на перерахунок.

«Ці звернення беруться в роботу, перевіряються факти ненадання послуг і приймаються рішення щодо перерахунку. Розуміємо, що в тих же центрах обслуговування споживачів «Київенерго» часто спостерігаються черги, що створює ряд незручностей для людей. Я впевнений, що право телефонного звернення діятиме в інтересах киян, які не повинні платити кошти за неякісні послуги», – підкреслив Петро Пантелеєв.