КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Житловий комплекс «Рідне Місто

Житловий комплекс «Рідне Місто

Житловий комплекс «Рідне Місто»

Термін введення в експлуатацію: - I квартал 2018 року.
Розташування: м. Київ, вул. Качалова, 40, Солом'янський район.

Обираючи житловий комплекс «Рідне місто» на вулиці Качалова, 40, ви відчуєте всі переваги комфортного, спокійного і поміркованого життя. Зручне розташування в затишній частині Києва створює всі умови для відпочинку, сімейного дозвілля та прогулянок з дітьми.
У 5 хвилинах ходи розміщений мальовничий ландшафтний парк «Відрадний», в якому знаходиться ставок із перекинутим через нього пішохідним містком. Ставок одночасно є і одним із витоків річки Либідь, про що на його березі свідчить пам'ятний знак. У північній частині парку є ще один, менший за розміром ставок, що розміщений на території етнографічного комплексу Мамаєва Слобода.
Поруч з житловим комплексом «Рідне місто» розміщено безліч шкіл, дитячих садочків, ліцей «Престиж», школа-ясла та школа мистецтв для самих юних мешканців. Також поруч престижний вищий учбовий заклад – Національний авіаційний університет, що слугуватиме прекрасним місцем для навчання підростаючому поколінню .
Крім того, при будівництві житлового комплексу «Рідне місто» передбачено зведення дитячого дошкільного закладу, спортивних та дитячих майданчиків.
Неподалік розташоване медичне містечко, на території якого знаходиться поліклініка № 1, клінічна лікарня № 6, дитяча лікарня № 4 а також відомий на всю Україну інститут хірургії і трансплантології ім. О. О. Шалімова.
Розвинена транспортна інфраструктура: трамвайне та тролейбусне сполучення, автобусні маршрути, маршрутні таксі, дозволить максимально зручно підібрати маршрут та дістатися в будь який куточок міста.
Інвестуючи в житловий комплекс «Рідне місто» на вулиці Качалова, 40, ви гарантовано отримаєте високоякісне, комфортне житло, побудоване виключно з сучасних та якісних матеріалів. Ви інвестуєте кошти в своє майбутнє та майбутнє власних дітей.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу продажу за адресою :
м. Київ, вул. Володимирівська, 42, каб. 222 або по телефону 044 201 20 51 ; 067 466 4 555