КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Будівництво продовжується! ЖК по вул. Маланюка 101!

Будівництво продовжується! ЖК по вул. Маланюка 101!

Житловий комплекс по вул. Сагайдака, 101 розташований у Дніпровському районі м Київ.

Майбутній комплекс будується практично на березі річки Дніпро. Подібне розташування є незаперечною перевагою майбутнього комплексу. цей проект від «Житлоінвестбуд» навіть не комплексом, а новим масивом адже складатися він буде з десятка багатосекційних висоток. Радує той факт, що в планах будівництво не тільки житла, але і об'єктів інфраструктури. У складі цього комплексу передбачені школа і два дитячі садки, паркінги.

  У безпосередній близькості від житлового комплексу знаходиться м. "Лівобережна", магазини, театр "Драми і комедії", торгові та бізнес центри.

Зараз зводиться перші 2 будинки майбутнього ЖК - двох секційний і чотирьох секційний-оба 25 поверхів. Це будуть монолітно-каркасні будинки, утеплені мінватою і з обштукатурених фасадом. Всі комунікації (вода, тепло, електрика) планують підключати до міських мереж.

Два перші поверхи віддадуть під нежитловий фонд, а квартири розташуються з 3 по 25 поверх. Квартири в комплексі передбачені різні: 1-, 2- і 3-кімнатні. Площа однокімнатних - 45-57 кв.м, двокімнатних - 65-85 кв.м, трикімнатних - 96-118 кв.м.

http://www.zhitlo-invest.kiev.ua/ru/objects

Одним з багатьох, але найбільш значущим плюсом даного комплексу є вид з квартири, який буде відкриватися на правий берег Дніпра, Києво-Печерську Лавру і Батьківщину Мати, але тут все буде залежати від конкретного будинку, секції та планування квартири.

Інвесторам квартири будуть передаватися в стані «після будівельників»: зі стягуванням на підлозі, з розведеним електрикою, системою опалення і радіаторами, встановленими лічильниками води і електрики. Також забудовник обладнає квартири умивальником, змішувачем і унітазом. До слова, система опалення будинку дозволить встановити індивідуальний лічильник опалення (також планується установка загальнобудинкового лічильника тепла).

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу продажів за адресою:
м. Київ, вул. Володимирська, 42, каб. 222, а також біля комплексу м. Київ, вул. Панельна 6, або по телефону  067466 4555